Výhody spolupráce

 

Čo vám uľahčí spolupráca s našou spoločnosťou?

 

 

 

 

Financie budete mať na poriadku

Zabezpečíme finančný chod bytového domu, všetky účty, úvery. Dohliadneme, aby sa šetrilo na to, na čo sa má, a aby splátky odchádzali včas.

 

 

 

Majitelia budú vedieť všetko

Každý vlastník bytu má prístup k informáciám o peniazoch, ktoré vkladá na účet a do fondu domu, o ročnom vyúčtovaní a o spotrebe energií.

 

 

 

Bytový dom bude bezpečný

Vďaka tomu, že poctivo sledujeme všetky potrebné revízie, bude technické vybavenie bytového domu bezpečné a prevádzkyschopné.

 

 

 

 

 

 

 

Komunikujeme elektronicky

Po podpise dohody o elektronickom doručovaní dokumentov s vlastníkom bytu alebo nebytového priestoru zabezpečíme rýchle doručovanie informácií na zadanú e-mailovú adresu, osobné údaje zabezpečíme šifrovaním. Týmto spôsobom nám, samozrejme, môžete predkladať svoje požiadavky aj vy. Elektronická komunikácia je dobrovoľná a umožní vám vykonať elektronicky z pohodlia vášho bytu aj písomné hlasovanie.

 

 

 

 

 

 

 

Ušetríme vám čas

Podstatnú časť práce, ktorá súvisí s úradmi, vyúčtovaním a s vybavovaním povolení prevezmeme na seba. Rozsah výkonu našej činnosti určíme zmluvou.

 

 

 

Garantujeme súlad s legislatívou

Všetky činnosti, ktoré pre vás ako správcovská spoločnosť vykonáme, budú v súlade s platnou legislatívou, ktorú neustále sledujeme.

 

 

 

Vždy vám poradíme

Konečné rozhodnutie o zmenách v bytovom dome bude na vás. V nás však nájdete partnera, ktorý vám dokáže poradiť a správne vás nasmerovať.

 

 

 

Pomôžeme vám s obnovou

Obnova bytových domov je behom na dlhšiu trať, no prinesie vyšší komfort aj bezpečnosť. Celý proces zariadime za vás, odkontrolujeme aj realizačné práce.

 

 

 

Máme havarijnú službu

V prípade náhlej poruchy vieme vyslať našich pracovníkov na dané miesto a to najmä počas sviatkov a víkendov. Pracovníci majú potrebné oprávnenia.

 

 

 

Aktívne riešime neplatičov

Našou snahou je aj aktívne a úspešné riešenie problémov s neplatičmi v bytovom dome. Snažíme sa aj o nápravu problémov medzi susedmi, ak to naše kompetencie umožňujú.

 

 

 

 

 

 

Máte záujem o naše služby?

 

Ako začať spoluprácu?

 

Kontaktný formulár