Profil spoločnosti SBD Púchov

 

Načo sme hrdí?

 

 

 

 

105

bytových domov

Aktuálne máme zazmluvnených takmer 100 bytových domov v rámci Trenčianskeho kraja. Rozsah našich činností určuje vlastníkmi bytov schválená zmluva.

 

 

 

16

interných zamestnancov

Všetky služby zabezpečujú naši skúsení interní zamestnanci. Havarijné, montážne a údržbové práce vykonávame vo vlastnej réžii, nečakáme na externú firmu.

 

 

 

100 %

 

úspešnosť projektov

Pri modernizácii bytových domov pracujeme s financiami z bankového úveru a štátnej podpory. Ovládame metodiku získavania týchto financií a dotiahneme projekt do úspešného konca.

 

 

 

 

Ponúkame vám

Skúsenosti od roku 1997

Stavebné bytové družstvo so sídlom v Púchove vzniklo rozdelením Okresného stavebného bytového družstva v Považskej Bystrici v roku 1997. Nadväzujeme teda na bohaté skúsenosti z čias spoločne vykonávanej správcovskej činnosti. Správe bytových a nebytových priestorov sa venujeme prakticky od čias výstavby prvých bytových domov v Púchove. Všetky tieto skúsenosti sa pretavili do kvality našich služieb, ktoré vám ponúkame.

 

 

Spolupráca s nami

 

 

 

 

 

 

 

 

Súčasť služieb

Zabezpečíme opravy aj údržbu

Súčasťou správy bytového a nebytového fondu je tiež zabezpečenie opráv, rekonštrukcií, údržby a modernizácie bytov a spoločných priestorov. Po dohodnutí rozsahu servisných služieb vieme byť pre vás spoľahlivým partnerom, na ktorého sa môžete obrátiť pri poruche výťahu, poruche kúrenia, dodávky vody alebo elektriny. Havarijné služby je potrebné predplatiť si k základnému balíčku správy.

 

 

Cenník

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocení i konkurencia

Služby pre externých partnerov

Opravy, údržbu alebo prípravu obnovy bytových a nebytových priestorov zabezpečíme aj pre externé domy a spoločnosti, ktoré tieto služby pre svoje bytové domy nemajú v ponuke. Za kvalitu odvedených prác zodpovedáme v plnom rozsahu a pristupujeme k nim rovnako zodpovedne, ako keď ich realizujeme pre bytové domy v našej správe. Okrem revízií, montážnych a údržbárskych prác máme i oprávnenie na odstraňovanie azbestu a na nakladanie s nebezpečným odpadom.

 

 

Služby

 

 

 

 

 

 

 

 

Sme členmi

 

 

 

 

 

 

 

Slovenský zväz bytových družstiev

 

Vďaka členstvu v tomto zväze máme vždy aktuálne informácie o novinkách v legislatíve, ale aj prehľad o legislatívnych zmenách, ktoré sa chystajú. Tieto informácie potom zúročíme v našej práci a teda i vo výkone činností a správe, ktorú ste si od nás objednali ako službu. Školenia, ktoré zväz organizuje, nás posúvajú profesijne vpred a skvalitňujú úroveň našich služieb.

 

 

Preklik na web

 

 

 

 

Združenie pre podporu obnovy bytových domov

 

Ako jediné družstvo na Slovensku sme členom aj tohto združenia. Na pravidelných konferenciách, kde sa k slovu dostávame i my, ako prednášateľ, sa dozvedáme novinky z oblasti obnovy bytových domov. Združenie zastrešuje odborníkov z oblasti technológií, projektov, financií, stavebníctva a konštrukcií. Všetky informácie nám pomáhajú pri vedení projektov obnovy bytových domov správnym smerom.

 

 

Preklik na web

 

 

 

 

 

 

 

Prečo zveriť správu bytového domu spoločnosti SBD Púchov?

Pre 10 dôvodov, ktoré sme viac opísali tu:

 

Výhody spolupráce

 

Kontaktný formulár